‘Büyük aşkımızı şehrimizin her noktasına ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz’

AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı tarafından 31 Mart Seçimleri öncesi Seçim Koordinasyon Merkezi’nde halk buluşması düzenlendi.

Programda AK Parti’nin Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ziya Polat, vatandaşa hitap etti. Polat, “Aşkla doldurduğunuz bu muazzam meydan, zafer diye dalgalanıyor. Bu gece muhteşemsin Adıyaman, bu gece çok güzelsin Bu akşam sokaklara sığmıyorsun, meydanlara sığmıyorsun. Bu akşam muhteşem bir coşkuyla bizi karşıladınız, inşallah bu güzel atmosfer 31 Mart zaferimizin nişanesi olacak. Genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, erkeğiyle bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize gönülden teşekkür ediyorum. 31 Mart zaferimiz sizin eseriniz olacak. Göreve gelir gelmez bir mücadele ruhuyla Adıyaman için çalışacağız. Bahane üretmeyeceğiz, unutmayacağız. Gece gündüz çalışacağız. Sözümüzü tutacak, vatandaşımızın her anında hep yanında olacağız” diye konuştu.

“YAPACAĞIZ DEDİĞİMİZ HER İŞİ DE ALLAH’IN İZNİYLE TAMAMLARIZ”

İlk 6 ayda şehrin acil ihtiyaçlarını gidermek için hızla çalışmalara başlayacaklarını belirten Polat, “Saat gibi işleyen, sistemli ve sorunsuz bir şehir için sizlere söz veriyoruz. Planlarımız, projelerimiz, hizmet aşkımızla Adıyaman’ın yaralarını sarmaya geliyoruz. Biz Adıyaman’a yoldaş olmaya geliyoruz. Adıyaman’ı ortak akılla, sağduyuyla, istişare kültürüyle yöneteceğiz. Duamız, inancımız, gayemiz bir. Biz biriz, biz Adıyamanız. Bilgimiz var, tecrübemiz var, Adıyaman ile ilgili hayallerimiz var. Adıyaman ile buluşma zamanımız yaklaşıyor. Eminim sizler de benim gibi heyecanlısınız. Adıyaman’a olan büyük aşkımızı şehrimizin her noktasına ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz. Adıyaman’ın kaybedecek vakti yok. Adıyaman’ın hayal satanlarla işi olmaz. Bu şehir kendisini kimin en iyi yöneteceğini çok iyi bilir. Biz polemiklere girmedik, algı operasyonlarına aldırmadık, küçük hesaplar peşinde olmadık. İnsan dedik, insanımıza sarıldık. İşte yaptığımız çalışmaların sonucu bu meydanda net bir şekilde görünüyor. İşte meydan, hodri meydan. Biz yapmayacağımız hiçbir şeyi konuşmayız. Yapacağız dediğimiz her işi de Allah’ın izniyle tamamlarız. Bize inanın, bize güvenin, bu şehri hep birlikte yeniden ayağa kaldıralım” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x