Doğuma gün sayıyor! Hailey Bieber’dan karnı burnunda poz

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, kendisi gibi çocuk yaşlarda şöhret olan meslektaşı Selena Gomez ile sekiz yıl süren bir dargın bir barışık ilişkisini noktaladıktan kısa süre sonra, podyumların aranan ismi Hailey Baldwin’e gönlünü kaptırmıştı.

Ünlüler dünyasının gözde çifti, 2016’da başlayan ilişkilerini çok geçmeden resmiyete dökerek 2018 yılında nikah masasına oturmuştu.

BEBEK BEKLEDİKLERİNİ DUYURDULAR

Son dönemde sık sık ilişkilerinde kriz yaşadıkları iddialarıyla gündeme gelen ikili, geçtiğimiz günlerde Instagram’dan ortak bir paylaşım yaparak bebek beklediklerini duyurmuştu.

Bebek haberiyle birlikte evlilik yeminlerini yeniden etmeye ve nikah tazelemeye karar veren ünlü çiftten Justin her zamanki gibi spor giyinmiş, başına da ters taktığı beyzbol şapkasını geçirmişti. Hailey ise bu özel tören için gelinliğe benzeyen, beyaz dantel bir elbise tercih etmişti.

KARNI BURNUNDA POZ

İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Hailey Bieber, bir etkinliğe katıldı. Ünlü isim kendi markasının olduğu ürünlerin yanında karnı burnunda verdiği pozlarını sosyal medya hesabından sevenlerinin beğenisine sundu.

NEW YORK SOKAKLARINDA TRANSPARAN 

52.2 milyon takipçisi olan Hailey Bieber, geçtiğimiz günlerde de New York sokaklarında transparan tulumuyla görüntülenmişti. Ünlü ismin şık kombininin yanında eşi Justin Bieber’ın salaş kombini dikkat çekmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x